Přednášející

Jasně a stručně...

PhDr. Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

MUDr. Jiří Dostal

Sportovní lékař se zaměřením na fyziologii zejména ve vrcholovém sportu. Vedoucí Centra sportovní medicíny. Je konzultantem ČOV, řady sportovních svazů i individuálních reprezentantů. Společně s kolegy z CSM se věnuje také cyklistice, kde pracují se závodníky jako je J. Kulhavý, P. Vakoč, D. Turek, M. Boroš, T. Sásková a mnoho dalšíích. Přednáší a publikuje jak v ČR, tak v zahraničí. Jeho snem je vytvořit z CSM centrum světové úrovně. Jestli se mu to podaří neví ani on sám, ale udělá pro to s kolegy vše. Zatím jsou na dobré cestě :-)

PhDr. Jiří Suchý

V roce 2011 jmenován docentem Univerzity Karlovy pro obor Kinantropologie, s tématem habilitační práce Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku. Téma přednášky je tedy více než jasné.

Mgr. Michala Bednáriková

Michala Bednáriková absolvovala psychológiu na FiF UK v Bratislave. V športovej psychológii sa začala profilovať počas štúdia, ktoré ukončila s diplomovou prácou “Hraničné situácie v športe”. Odvtedy sa každoročne zúčastňuje zahraničných športovo psychologických konferencií a workshopov. Pracuje so športovcami najmä ale nie len v rámci individuálnych športov, ako aj s ich rodičmi a trénermi. Vedie workshopy a prednášky pre športové organizácie doma aj v zahraničí (CZ, POL, HR, RO). Od roku 2011 do 2019 byla členkou výkonného výboru ENYSSP (Európska sieť mladých špecialistov v športovej psychológii) a od roku 2017 je prezidentkou Slovenskej asociácie športovej psychológie. V roku 2018 jej Európska federácie športovej psychológie (FEPSAC) udelila certifikát špecialistu v aplikovanej športovej psychológii.

Doc. MUDr. Aleš Kroužecký

Aktivně se věnuje závodní cyklistice, sportovní vědě a trenérství cyklistiky se zaměřením na exaktní měření a hodnocení sportovního výkonu. Potkat se můžete například ve Winpeaks.

Mgr. Radim Šlachta

CEO, Zakladatel společnosti a autor základní myšlenky projektu MySassy S metodikou SA HRV se setkal poprvé při svém Ph.D. studiu v oblasti fyziologie zátěže pod vedením doc. Stejskala. V rámci jeho disertační práce vznikly základy originálního algoritmu hodnocení, které se staly podkladem dalšího vývoje zapracovaného do postupů využívaných v mySASY. 15 let působil na Fakultě tělesné výchovy, kde se v oblasti výzkumu věnoval tématům uplatnění SA HRV ve sportu a vlivu pohybu na zdraví a životní styl. Od 2012 vedl centrum sportovní a preventivní medicíny Agel Sport Clinic, kde se metodika SA HRV stala jednou ze základních součástí diagnostiky rekreačních i vrcholových sportovců. Ve volném čase dělá vše pro to, aby zůstal aktivním sportovním lezcem.

Mgr. Tomáš Mika

Profesionální triatlet a trenér s umístěními v TOP 10 v TRI závodech světového poháru (Ironmam pod 9 hodin), Pražský maraton za 2:32. Specialista na wattovou problematiku, efektivitu běhu a komplexní plánování tréninku, jako jeden z mála publikuje články o Trainingpeaks a navazujícících metodikách tréninku na tomasmika.com . Zakladatel skupiny TrainingPeaks CZ/SK na Facebooku a velký propagátor tréniku s wattmetrem.

Ing. Robert Kleiner

Původně inženýr metodik armádního střediska vrcholového sportu, dnes nadšený multisportovec, zakladatel centra pro zvyšování výkonnosti SPEEDweaponry (www.s1w.cz) a technologický vizionář v jedné osobě. Robertovy znalosti, kompetence a hi-tech pomůcky zasahují do oblastí objektivizace tréninkového zatížení, zvyšování výkonnosti, analýzy sportovní výkonnosti, moderních metodik vedení tréninku a regenerace. V PERFlabs má na starosti vyhledávání nových směrů pro zvyšování výkonnosti a efektivního řízení tréninku, detailně se věnuje také wattové problematice a analytice sportovní výkonnosti.

Jan Dubec

Specialista v oblasti fittingu v Triexpert, stále velmi aktivní sportovec, závodník ale i trenér mládeže.

Vojtěch Hačecký

S koncem kariéry jednoho z našich nejlepších silničárů se Vojtěch vrhl do předávání znalostí v rámci Centra sportovní medicíny , kde nyní zakotvil.

Ing. Marek Mixa

Bývalý profesionální závodník, nyní reprezentační trenér juniorských dráhařů a národního SCM Kovo. Autor blogu Pohledemtrenera.cz ale hlavně pořadatel celé akce Cyklo Kongres

Newsletter

Chcete dostávat informace? souhrn přednášek, příprava kongresu nebo i další akce? Zanechte nám email.